Zateplování fasád

Zateplení fasády je velmi jednoduchý stavební prvek, který je proveditelný v krátkém časovém horizontu na jakémkoli typu budovy. V rámci rekonstrukce vám však přivede hned několik významných okamžitých změn.

Velmi znatelně a okamžitě sníží náklady na vytápění domu. Perfektně zaizoluje bytové jednotky tak, že v zimních měsících spotřebují mnohem méně tepla k dosažení stejného vnitřního komfortního vytopení. V letních měsících zase ochrání chladnější klima oproti venkovnímu horku. Velmi příjemnou a viditelnou změnou je nový a moderní vzhled. Mnoho nehezkých uniformních domů náhle dostává možnost doslova prokouknout. Nejen, že se zvýší atraktivita samotného domu, zvýší se tak jeho odolnost proti povětrnostním i klimatickým změnám a s tím vzroste i jeho životnost. A velmi logicky pak vzroste i jeho tržní cena.

Pokud začleníte zateplení domu už při výstavbě nové bytové jednotky, poznáte výhody další. Použitím zateplení můžete úměrně zmenšit tloušťku konstrukce ve prospěch většího prostoru. U topného zdroje pak můžete počítat s nižším výkonem, tedy i nižší cenou. Zároveň se výrazně sníží riziko kondenzace a vzniku plísní.

Nabízíme kompletní sortiment

Naše stavební společnost spolupracuje s nejlepšími dodavateli materiálů pro zateplování a s prací se zateplovací technikou na rekonstrukcích i novostavbách máme letité zkušenosti. V naší široké nabídce jsme připraveni vám dodat kompletní sortiment za velmi příznivé ceny. Naše stavitelství je sídlem u Českých Budějovic, rádi vám však dodáme veškeré materiály včetně práce i mimo tuto oblast. Stojíme si za profesionálně odvedenou prací, včetně dodržených časových i rozpočtových plánů. Věříme, že s naší prací budete velmi spokojeni.